Naučím Vás pripravovať tie najväčšie a najlepšie dobroty.
Spravte si z varenia zážitok priamo u vás v pohodlí vášho domova.
Nemusíte nikam chodiť, všetko Vás naučím ONLINE. budete potrebovať jedine počítač, telefón a troška času :)
Domácim prostredím sa rozumie nielen Váš domov, ale tiež Vaše prenajaté priestory, chata, záhrada, zázemie Vašej firmy, klubu, organizácia, apartmánu či jachty. Môžte byť doslova kdekoľvek, a ja Vás naučím variť! Jednoduché tradičné recepty ale aj moderná zahraničná kuchyňa.
Neváhajte ma kontaktovať, a na základe vašej požiadavky Vám tak navrhnem a pripravím kurz šitý na mieru.
Stačí už len dohodnúť termín!


Online konzultácia pre vašu reštauráciu a gastro poradenstvo

Hlavným cieľom je zvýšenie vášho zisku, zníženie nákladov na prácu, vyšší obrat, zlepšenie efektivity a viac spokojných zákazníkov. Ukážem Vám, ako správne hospodáriť, a tým pádom tak šetriť Váš čas a Vaše peniaze. Konzultácie sú zamerané na využiteľnosť a spracovanie základných surovín a taktiež aj na ekonomické a hospodárske optimalizácie a najaktuálnejšie trendy. Prejdeme si vaše aktuálne nastavenie a pokúsime sa nájsť zlepšenia. Pretože správne zostavený jedálny lístok je jedným zo základných predpokladov úspešnej reštaurácie. Využite možnosť ONLINE konzultácie.
Všetky dôležité podrobnosti si vieme odkomunikovať prostredníctvom mailov, videohovoru a telefónu.

Šéfkuchár na prenájom

Plánujete doma grilovačku, oslavu, posedenie, rodinnú oslavu, detskú oslavu či pracovné stretnutie? Žiadny problém. Varenie priamo u vás doma na základe vašej predstavy. Zverte tieto starosti do rúk profesionála a vy sa venujte svojim hosťom. Výber od jednoduchého menu až po viac chodovú večeru s možnosťou zapojenia hostí do procesu.
Moje produkty