Súkromné a Online kurzy varenia

Naučím Vás pripravovať tie najväčšie a najlepšie dobroty.
Spravte si z varenia zážitok priamo u vás v pohodlí vášho domova.
Nemusíte nikam chodiť, všetko Vás naučím ONLINE. budete potrebovať jedine počítač, telefón a dostatok času.
Domácim prostredím sa rozumie nielen Váš domov, ale tiež Vaše prenajaté priestory, chata, záhrada, zázemie Vašej firmy, klubu, organizácia, apartmánu či jachty.
Môžte byť doslova kdekoľvek. Jednoduché tradičné recepty ale aj moderná zahraničná kuchyňa.
Neváhajte ma kontaktovať, a na základe vašej požiadavky Vám tak navrhnem a pripravím kurz šitý na mieru.
Stačí si už len dohodnúť termín!


Konzultácia pre vašu reštauráciu a odborné poradenstvo

Hlavným cieľom je zvýšenie vášho zisku, zníženie nákladov na prácu, vyšší obrat, zlepšenie efektivity a viac spokojných zákazníkov. Ukážem Vám, ako správne hospodáriť, a tým pádom tak šetriť Váš čas a Vaše peniaze. Konzultácie sú zamerané na využiteľnosť a spracovanie základných surovín a taktiež aj na ekonomické a hospodárske optimalizácie a najaktuálnejšie trendy. Prejdeme si vaše aktuálne nastavenie a pokúsime sa nájsť zlepšenia. Pretože správne zostavený jedálny lístok je jedným zo základných predpokladov úspešnej reštaurácie. Využite možnosť ONLINE konzultácie.
Všetky dôležité podrobnosti si vieme odkomunikovať prostredníctvom mailov, videohovoru a telefónu.

Šéfkuchár na prenájom

Plánujete doma grilovačku, oslavu, posedenie, rodinnú oslavu, detskú oslavu či pracovné stretnutie? Žiadny problém. Varenie priamo u vás doma na základe vašej predstavy. Zverte tieto starosti do rúk profesionála a venujte sa svojim hosťom. Výber od jednoduchého menu až po viac chodovú večeru s možnosťou zapojenia hostí do procesu.
Moje produkty